Kurumsal /

İşinizi Kolaylaştırmak İçin Çalışıyoruz

Kalite Politikamız

Ana hedefimiz müşteri ürünlerinin Murat Uluslararası Nakliyat' depolarına geldikleri andan ürünler depoyu terk edene kadar geçen süreç içerisinde ürünlerin ilk üretildiklerinde sahip oldukları performans ve kalitelerinin sürekliliğini sağlamaktadır. Kalitenin ana unsurları çalışanlar, ekipmanlar, bina, bilgi teknolojileri ve ürünler olup kalitenin yürütülmesindeki ana prensiplerdir

Şunu tekrar belirtmek isteriz ki müşterinize yönlendirilen ekiplerimiz tamami ile size bağlı ve sizin ekibiniz gibi müşteriye hizmet vermektedir.

Alanında uzman ekiplerimiz, hangi ürün ve ne modelde olursa olsun en kısa sürede sağlam ve güvenilir bir şekilde montaj ve nakliye yapmaktadır.

En baştada belirttiğimiz gibi " İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ ,,

MİSYONUMUZ

Etkin, kaliteli, güvenilir, hızlı ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde Murat Transport markasını pazar liderliğine taşımak ve tüm çalışanlarımıza marka ruhunu ve bilincini yerleştirmek ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak

VİZYONUMUZ

Ülkemizin nakliyat sektöründe ortaya koymuş olduğu hedefleri, hedeflerimiz bilerek, uluslararası nakliyat sektöründe her geçen zaman biraz daha büyümektedir. Aynı zamanda, insan ve çevre odaklı çalışmalar yaparak, uluslararası nakliyat sektöründe yenilikleri ortaya koyan, teşvik eden ve yön veren bir şirket olmayı başarmak, vizyonumuzun en önemli hedeflerinden birisidir.

Mutlu Müşteriler

"Serdaş Mobilya'dan satın aldığım koltuk takımı evimin kapısından girmedi gelen ekip evime girmeyen koltuk takımını sorunsuz bir şekilde pimapeni yerinden söküp vinç yardımıyla evime aldılar.Teşekürler Murat Transport ..."
Cemil UYSAL

"Evinizmi taşınacak yeni ürünmü aldınız çözüm Murat Transport Bence..."
Duygu KURT

"Öncelikle Armoni firmasına kaliteli ve harika bir model tasarladıkları için teşekkürler.Daha sonrada bu işin nakliye ve montaj konusunda uzmanı olduğunu gördüğüm Murat Transport'e ayrıca teşekkürler..."
ASLI KARATEKİN

"Eşimle beraber İstanbul'dan İnegöl'e mobilya bakmaya gittik, İnegöl'ün mobilya konusunda kendine has ürünleri arasından Towly Mobilya'dan aldığımız mobilyalarım zamanında ve harika bir montaj ekibi ile evime getirdiler.Towly ve Murat Transport Sonsuz teşekkür..."
Emrullah LEVENT

"Odam Mobilya'dan aldığım ürünleri eksiksiz ve tam dedikleri saatte teslim eden Murat Transport firmasına teşekkür ederiz..."
Sinem AYAR

"Daha önce mobilya almıştım getiren ekip oldukça pis ve montaj konusunda deneyimsizdi.İneviya'dan aldığım koltuk ve ünte takımlarımı bence bu işin profesyonel kısmında olan Murat Transport firması teslim etti. Eksiksiz ve ekibinin gayet hijyenik bir şekilde teslim adlığım ürünlerde dolayı Murat Transport ve İneviya'ya teşekkür ederim..."
Gamze ÇELEBİ

"Benim dairem 10. Kat olmasına rağmen ürünlerimi teslim eden Murat Transport firması hiçbir şekilde ürünlerime zarar getirmeksizin ürünlerimi teslim etti.Gayet profesyoneller bence Teşekkürler Murat Transport..."
Hakan ULUEREN

"Ürünlerimi Teslim eden montaj konusunda uzman ekibe sahip olan Murat Transport'e sonsuz teşekkür..."
Vahide ÇALIŞKAN